Pátý trénink-ve znamení tance, mokra a singlu

24. listopadu 2007 v 14:35 | Darth Victory |  Zápisky z tréninků
Tak jsem se po týdnu odhodlala napsat zápis z tréninku. Je to tak pozdě proto, že tu první reportáž mi tenhle debilní systém sám smazal a já jsem se nedokázala dřív dokopat k jejímu znovunapsání. I když tenhle trénink byla spíš katastrofa. A taky jsem si skoro ani nehrábla na svůj double. Nesnášim single!
dopoledne
Annie mi volá-trénink se koná! Ale Adi nemůže... no nic. Zvládneme to ve dvou. A navíc se nebudeme muset kodrcat městskou dolevou-pojedeme luxusně autem!
13:10
Jedeme na trénink. Po třítýdenní absenci (kdy dvakrát byl trénink) se opět ukážu na našem tréninkovém place. Už jsem zvědavá, jak Annie pokročila během mě nepřítomnosti. A taky jsem docela zvědavá na Adi, ale ta tu dneska bohužel není, stejně jako Obi.
13:25
Jsme tady! Konečně zase na tréninku... Sice prší, všude jsou zbytky sněhu a bahno a nechutně to klouže, ale to přece nevadíííííí! Nezdržujeme se a jdeme rovnou na věc. Fakt jsem zvědavá na úpravu staré bitky a z toho důvodu začínáme zrovna s ní. Moje překvapení však neznalo mezí. Ze staré bitky se stala naprostá katastrofa!
Tohle jsem v žádném případě nečekala. Úroveň naší staré dobré bitky klesla velmi hluboko pod absolutní nulu. Nejenže Annie zamrzá tam, kde to má jít rychle, ale tam, kde to má zpomalit, zrychluje, je o tři korky napřed přede mnou a vůbec se neohlíží třeba na nějakou techniku! Naprosto kašle na to, že šestka není úder do výše ramen (byla to docela rána, ale moje rameno to přežilo), že se brání dřív, než já zaútočím, že tam, kde máme křížit, se méhé meče ani nedotkne a že je ode mě 30 cm... To je prostě naprosto neuvěřitelné! Naštvala jsem se a seřvala jí chudáka takovym způsobem, že nevim, jestli ještě někdy se mnou bude dělat starou bitku.
To jsem tak prostě nemohla nechat. Vracela jsem stále a stále na začátek, řvala na ní, až mě bolelo v krku a v duchu slibovala Obi pomstu za tenhle příšerný paskvil, co udělaly ze staré bitky. Když se to začalo dostávat do alespoň nouzově únosných mezí, řekla jsem si a dost! Poprvé jsem vzala do ruky svůj zlatý double. Single je fakt příšerná věc, začínám na něj mít strašlivou alergii.
Ale pak následoval další šok. Scénáře, které jsem svojí padawance svěřila, aby je v době mé nepřítomnosti využívala a schraňovala, nechala doma!!! Skoro jsem vzala double a přerazila jí ten její modrý meč, ale udržela jsem se. A hádejte jak dopadla nová bitka? Samozřejmě, že jsme jí nevymyslely!!!! Člověk nepřijde na dva tréninky a všechno to upadá... Nevim, kdo dal Obi ten mistrovskej titul (teda vim, ona sama), ale měla by si udělat zkoušky asi znova (teda, ona žádný nedělala), aby se z ní stala alespoň trošku mistryně! Úplně se na Annie vykašlala a to i v době, kdy jsem pryč. Nechala jí ladem. Nebo to je tou Jediskou havětí? Ne, u Adi tohle nesleduju. To je hodná padawanka. Loajální. A taky nevím, jestli si Annie ten mistrovskej titul zaslouží. Snad jedinou omluvou je, že je jí dneska blbě. Ale teda...!!!
A zase beru do ruky ten strašlivěj single a přitom si říkám, že dobrovolně už ho do ruky nikdy nevezmu! Já mám prostě double! Ale teď zastupuju Adi v tzv. výcvikové bitce.
Je to sranda, fakt dobrý. Od úplného blbce se během bitky stává z Adi fakt slušná rytířka Jedi. A během toho já řvu na Nemesis (patří to tam), aby spolupracovala, dělala co má a tak. A jsou tam některé zajímavé části jako například: Fantazie-flegmouš, Akrobacie, Podraz, Odkopnutá noha a podobně. Chudák Adi.
Docela jsme se bavily, ale už nám byla zima a taky jsme byly dost mokrý. Tak jsme sbalily meče a šly jsme dovnitř, kde jsme výcvikovou bitku zapsaly. A pak přišel zvrat.
Zpráva, že jdeme hledat šaty na věneček pro Annie, mě sice příliš nepotěšila, ale ani mi nezkazila náladu. A tak jsme šly hledat. Ovšem zpráva, že šaty jsou "někde v domě", mě teda fakt dostala. Pokud jste někdy ten dům viděli, muselo by vám být jasné, že by ty šaty nenašel ani... no ani Sithská mistryně s padawankou. A tak se také stalo. Šaty jsme co? Nenašly!
Po výborné svačině a mariáši jsme ale už neměly co dělat. Do toho krásného počasí venku se nám jít nechtělo. To už fakt ne.
"Nechceš si zatancovat?" Na tuhle otázku jsem nemohla odpovědět ne a to i přesto, že jí položila Annie, se kterou si pořádně zatancovat nemůžu z důvodu nedostatku znalostí a hlavně z toho důvodu, že musím tancovat za kluka, což přeci jen tak neovládám.
Ale přesto jsme vykonaly slušný kus práce, naučila jsem ji několik dalších variací včetně obávaného ručníku do cha-chy a polky na druhou stranu. Člověk by ani neřek, že se vejde do těch neuvěřitelně úzkých dveří...
Odpoledne ubíhá, venku je tma a táta Annie na nás volá, že jedeme. Tak jsme se sebraly, pobraly věci, zatancovaly si polku a valčík venku na mokré trávě, což znemožňovalo to, že Annie to nedotáčela kvůli (aspoň prej) mokré trávě. A tak jsme jely domů.
Doufám, že další takovýto trénink už nebude. Nejen kvůli tomu, že double jsem nevzala snad ani celkem dvakrát do ruky, ale taky díky příšerné úrovni. Fakt děs. I když tanec nám šel fakt dobře. Vlastně to byl celkem fajn trénink. A Obi, až tě uvidim... zacpi si uši, ať nedopadne jako Annie!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama