První trénink...

11. listopadu 2007 v 12:33 | Darth Victory |  Zápisky z tréninků
14:00
Přijíždím na kole ke Kauflandu, kam se zrovna dostaly Annie s Adi Galliou (tehdy ještě beze jména). Vzhledem k tomu, že Adi jela na vypůjčeném a ne příliš kvalitním kole, byly po cestě menší problémy, které nastaly rovněž s transportem, protože jsme vezly meče na rámech kola(zvlášť u doublu je to docela fuška) a Annie vezla dva. Adisice ještě svůj meč nemá, ale vezly jsme i meč Obi-wan, která se nemohla na trénink dostavit, a tak jsme měly zbraň všechny.
Po dlouhé a strastiplné cestě(kdo zná terén, ví) jsme konečně dorazily na místo. Adi skoro nemohla chodit, to kolo se ukázalo jako zabiják, ale jinak jsme byly celkem v pořádku, tentokrát ani nikdo nepíchnul.
14:30
Dozvídáme se, že jsme vlastně přijely na brigádu, protože babička Annie(máme u ní kola a věci) zrovna potřebovala shrabat listí ze svojí obrovské zahrady. A tak jsme popadly hrábě a pustily se do toho. Po pracovních 45 minutách, kdy jsme neustále nakládaly listí na plachtu, ze které jsme to místo na kompost sypaly cestou, a kdy jsme si neustále vyměňovaly hrábě(jedny byly totiž strašně nekvalitní), se nám to podařilo shrabat.
A trénink mohl začít...
cca 15:15
Popadáme meče a jdeme na to. Po několikaměsíčních prázdninách si pamatujeme jen naši starou a původní bitku, takže tou jsme začaly. Já a Annie(v této rvačce spíš ale Darth Nemesis) jsme obě popadly singly a daly se do toho. Divíte se, kde jsem vzala single? Byl to můj starý a fakt suprový mečík jako mně na míru! A taky je fakt, že v téhle rvačce nejsem záporňák, ale kliďas a klaďas... Nedivte se.
Po zdařilé rekonstrukci jsme osvětlily Adi Gallie trošku teorie a začínáme s ní cvičit. Opuštím své postavení a uvolňuji ho své padawance, kterou naviguji. A vznikají zajímavé situace...
Nemesis si tam v klídku máchá svým singlem a čeká, až Adi protočí meč na správnou stranu, Adi stále uhýbá dozadu místo doleva, následně na to ale doplatí modřinou na noze(Nemesis zapomněla, že tam nejsem já, která to umím), Adi uhýbá, když nemá a neuhýbá, když má(Nemesis jí osmičkou promáchává kolem obličeje ve vzdálenosti tři centimetry) a podobně.
Asi takhle to vypadalo poprvé. Ale Adi je dobrá a zlepšuje se. Brzy na naše pokyny správně rychle zvládne celou rvačku-je fakt machr. A pak začínáme blbnout.
A taky jsme se pokoušely o novou rvačku. Ale moc nám to teda nešlo...
později...(čas nevím)
Už jste zkoušeli houpat se na houpačce, držet při tom meč a bojovat proti někomu, kdo stojí naproti vám? My ano... Nustno říct, že to byla fakt zabíračka na výbuchy smíchu. A taky jsme se párkrát docela hustě praštili... Byla to fakt dobrá zábava.
časem...
Svačina! Babička Annie nás sice zainteresovala na svojí zahradě, ale zato nám pak uchystala odměnu! Svačina v podobě bezva koláčů nám chutnala a i přes některé kolize(zaviněné záchvaty smíchu), jsme se najedly poměrně v klidu.
17:00
A poslední fáze tréninku-srandičky, srandičky. Vymýšlíme variace na houpačkový šerm, třeba že na houpačce jsou dvě a tak. Bylo to VELMI zajímavé... Ale to asi nepochopíte, dokud neuvidíte tu houpačku. Ještě naposled přejíždíme starou rvačku, pak uklízíme meče, měníme kola(Adi si půjčila kolo od Annie a ta jela na svém novém kole, které měla u babičky) a jedeme domů!
18:10
Se zpožděním dorážíme do Příbrami, loučíme se a těšíme na další trénink! Ten je plánován v sobotu, tak snad zase za týden...
Nezabme se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama