Třetí trénink

11. listopadu 2007 v 12:38 |  Zápisky z tréninků
Tak je tady s menším zpožděním další reportáž z tréninku, tentokrát ve znamení chvoje. Dne 27. 10. jsme se opět vypravili za babičkou na trénink, tentokrát však v oslabené sestavě. Darth Victory se účastnit nemohla, tudíž má tento článek pro jednou jiného autora. Snad to nebude moc poznat.
14:00
Příjezd do Dušník autobusem. Zatím pouze ve dvou, Obi se připojí později. Dorazíme na místo určení, babička nás vítá… a prosí o pomoc při sbírání chvoje z lesa. Nechceme nic odkládat, jdeme s vozíkem hned.
14:15
Konečně jsme se vypravili z domu. Na návsi přichází SMS od Obi - počkejte, už jedu. Babička nadává, musíme čekat. Konečně po pěti minutách přijíždí auto a v něm členka Flotily. Pokračujeme do lesa… a děláme blbosti.
14:30
Dvoukolák je super dopravní prostředek, zvlášť, když ho táhnou dva lidi. Já a Adi jsme si zahráli na dvojspřežení a pokoušeli jsme se proti vůli kočího ujet babičce. Strašlivý krpál, který jsme však vzápětí museli vyjet, nám částečně vzal síly a v blbinách jsme musely ustat.
15:15
Chvoj je konečně uřezána, dopravena ke dvoukoláku a naložena na něj. Snažíme se ho dostat ze strmého kopce bez úhony, zatímco se Obi snaží udržet naše spřežení ve správném kurzu.Babička supí kilometr za námi, domů dojíždíme po menším splašení se o deset minut dříve než ona.
15:30
Začíná trénink. Cvičím Adi v obratnosti, improvizaci a v houpání. To poslední převažuje a po chvíli už místo tréninku šermu trénujeme techniku správného tahání za lano ve dvou (a rozhoupání třetího člena.)
16:něco
Svačina! Babička jako vždy nezklamala a přichystala nám koláče. Výborně se bavíme, vykládají se historky a spousta dalších věcí. Nakonec se ubíráme opět směr zahrada.
16:45
Konečně se dostáváme k původnímu záměru celého dne - procvičování staré bitky a modifikace sekvence I. a pár předcházejících úderů. V dosavadní podobě to vypadalo příliš strojeně. Zkouším obrat na druhou stranu, úder spodem a vypuštění několika úderů, stále to však není ono. Něco je špatně. (co, to jsme ale zjistily až na dalším tréninku - pozn. red.)
18:00
Odebíráme se na autobus a půl hodiny tvrdneme na zastávce. Babička, celá nervózní, nás vyhnala pro jistotu s půl hodinovým předstihem, který se o půl hodiny později ukázal jako obdivuhodně přesný. Konečně přijíždí autobus narvaný lidmi a my nasedáme a odjíždíme domů. Takže…
Nezabme se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama