Wow! Prostě good obrázky...

11. listopadu 2007 v 20:28 |  Šerm a věci okolo...
Wow lidi, taky se můžete dívat na tyhle obrázky do nekonečna? Jsou fakt dobrý...
Anakin Skywalker bojuje se dvěma lightsabery proti Count Dooku s jedním, přesto ho Dooku porazí. Mladý Obi-wanův padawan nemá dost zkušeností a jedná příliš zbrkle, což se nevyplácí...
Wow, trošku větší a taky akčnější a napínavější souboj. Tohle vypadá fakt dobře, i když není zcela jasné, kdo bojuje. Každopádně jim to docela jde, ne?
Velmi pěkný záběr při souboji. Vážně se to musí ocenit, tenhle plakát je fakt cool. Bojuje Obi-wan versus Anakin (Darth Vader).
Konečně náš zamilovaný Duel of the Fates z Epizody I, ten je prostě nej. Bojuje Darth Maul s doublelightsaberem (zkatkovitěji s doublem) proti Obi-wanovi (není to poznat, ale má modrý meč) a Qui Gonn Jinnovi (zelený meč). Výsledně to přežije pouze Obi-wan.
Toto je tadé Duel of the Fates, ale ten druhý v Epizodě III. Zde bojuje Darth Vader ještě v celku jako člověk proti Obi-wanovi. Výsledkem souboje je Vaderova podoba jak jí známe.
Opět Count Dooku, tentokrát proti Obi-wanovi. Wow! Vypadá to, že je Obi-wan celkem naštvanej... Výsledek je Obi-wan v koutě a Anakin se dvěma meči proti Dooku. Nakonec se přiřítí Yoda, aby vyhrál bitvu, kterou Obi-wan s Anakinem tak zpackali...
Tohle jsou prostě good momentky ze soubojů všech druhů a generací. Možná se tu časem objeví další, ale moc dobrých momentek není, většinou na nich není nic vidět. Buď tma nebo výbuch jisker... Tak uvidíme.
Ale jsou fakt hodně dobrý, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tt tt | 7. srpna 2008 v 16:16 | Reagovat

ty ses dobrej KOKOT!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama