Prosinec 2007

Cool obrázek!

31. prosince 2007 v 12:19 | D.V. |  Šerm a věci okolo...
Tak jsem kdesi na netu vyhrábla tenhle fakt cool obrázek. Dle mýho je teda hodně dobrej... Můžete něco napsat do komentářů, ať tam taky něco je, ale tak jak se vám chce...
Dobrej, ne?

Takový Flotilový den...

21. prosince 2007 v 12:55 | D.V. (Darth Victory) |  Flotila v civilu
Čau lidi! Tak se zase o nějaký ten měsíc později hlásím, že opět adminuju! Vidím, že se toho moc nehlo, abych tak řekla, vůbec nic. Njn, když tu nejsem, hned to stagnuje:-)
Abyste si neříkali, proč má tenhle článek takovýhle nadpis, tak vám řeknu, že jsem dostala nápad! Nevídané, že? To tak bývá.
Vím o tom, že to moc lidí číst nebude, ale pokud tohle právě čteš a jsi členka Flotily, čti dál! Protože ten nápad se tě týká!
Jako Flotila se moc často nevidíme. Je fakt, že Obi a Nemesis potkávám v podstatě každý den, ale Adi jsem naposled viděla asi v říjnu. Možná že to už byl listopad, ale to nehraje roli. Proto mě napadlo, že bychom si někdy měly udělat takový Flotilový den. A třeba že bychom se odpoledne sešly a blby nebo tak nějak, každopádně by byla celá Flotila pohromadě. Nebyl by to trénink, jenom taková sranda... Pokud jsi členem Flotily a čteš tenhle článek, tak prosím napiš do komentářů, co o tomto nápadu soudíš!
A neboj se napsat třeba.... Je to fakt kravina, seš úplně blbá, že tě tohle napadá... Prostě upřímně, ju? Tak díky.
Jsou přece Vánoce a přátelé by se měli sejít, ne?