Mistrovské zkoušky Darth Nemesis

30. ledna 2008 v 21:28 | D.V. |  Flotila v jednotlivcích
Jak už je asi známo, Darth Nemesis skládá mistrovské zkoušky. Není to věc jednoduchá, padawan musí projevit jak teoretické znalosti, tak praktické dovednosti i připravenost na to, být mistrem a cvičit nové padawany. Proto se, také díky nepříznivým podmínkám a nedostatku času, někdy zkoušky značně protáhnou.
Darth Nemesis začala celkem úspěšně. Její velký podíl na vymýšlení choreografií v podstatě ve všech bitkách ji ušetřil úkolu vymyslet a s padawanem nacvičit vlastní bitku. Avšak část připravenosti na výcvik neodpadla, takže v poslední době byla Adi Gallia cele svěřena do rukou Darth Nemesis a cvičena v šermu a dalších dovednostech. Tato část, až ji budu mít příležitost ohodnotit, bude tvořit pravděpodobně nejdůležitější část celého výsledku zkoušek. U Adi musím zaznamenat pokrok.
A to ve všech oblastech. Ovládání několika základních choreografií a prvků je začátkem, další je improvizace a další pokročilejší šermířské prvky. No, uvidíme.
Teoretickou část splnila Darth Nemesis až na několik malých chyb dobře, takže tady problém nebyl. Zkouška měla několik základních otázek a zahrnovala jedůležitější pravidla a zásady, kterými by se měli všichni Jedi i Sith řídit.
Zručnost při šermu, jak jsem posoudila sama, ovládá Darth Nemesis také velmi dobře. Choreografii z nás ovládá nejlépe a je možné, že je nejlepší z Flotily v šermu s klasickým lightsaberem. Jediné, co jí dělá problémy, je improvizace, takže na té ještě budeme muset trošku zapracovat.
Jinak si myslím, že Darth Nemesis dovede zkoušky ke zdárnému konci a stane se Sithskou mistryní s právoplatně splněnou zkouškou. Přeju jí do toho mnoho štětstí!
A taky doufám, že nezapomene na to, že jsem byla její mistryní a že jí zůstávám i pojejím jmenování a udělení titulu, stále mírně nadřazená.
Tak se nezab!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama