Světelné meče Sithtů

6. ledna 2008 v 13:47 |  Star Wars
DARTH TYRANUS

Tento meč má velice zvláštní tvar rukojeti,díky kterému dokáže Tyranus velice rychle a přesně manévrovat s mečem samotným.Protože Tyranus sešel z cesty světla a uvrhl se do temnoty,jeho meč má tradiční Sithskou červenou barvu.
DARTH MAUL

Tento obouruční dvojbřitný světelný meč je úctyhodná zbraň.Pro souboj s Jedi je to vhodný meč,nejlépe se dá využít při souboji,kdy má jeho majitel proti sobě dva soupeře,jako například v souboji proti Qui - Gon Jinnovi a Obi - Wanu Kenobim.Maul byl zničen i se svým mečem v E I,ale ještě stačil zabít Qui - Gona.

DARTH VADER

Toto je první meč,který si Darth Vader sestrojil za dobu služby temné straně.Jeho meč je neobyčejně obratný,jelikož Vader sám je pomalejší,tak to tou obratností kompenzuje.Jinak je to téměř přesná kopie jeho prvního meče,o nějž přišel na Geonosisu.Barva čepele je jasně červená.Tento meč u něj můžete vidět ve IV. episodě.
Neví se,co vedlo Vadera ke zdokonalení jeho meče.Změny nejsou téměř žádné,až na zesvětlení černé,čímž se z ní stala tmavě šedá.Tento meč měl Vader v E V a VI.

DARTH SIDIOUS

Darth Sidious,neboli také Imperátor,svůj meč použil jen v E III , když jej přišli zatknout rytíři Jedi v čele s Macem Windu.Poté ještě při souboji s mistrem Yodou.Sidious svůj meč tasil,z rukávu pravé ruky,jako je to u Sithů obvyklé.Obvyklá je také barva čepele - červená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darth Victory Darth Victory | 6. ledna 2008 v 15:06 | Reagovat

Hezký příspěvky, jenom se mi nenačítají obrázky... i když nevím, jestli to je anebo není moje chyba, Každopádně bezva a díky, Adi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama