Trénink - ulítávající scénáře a ping pong s hradbou

27. ledna 2008 v 12:57 | D.V. |  Zápisky z tréninků
Tak se odehrál první trénink v tomto roce. Přestože jsme tam byly jen já a Nemesis, bylo to fajn a rozhodně to byl účelný a produktivní trénink. Taky jsme se po Vánocích trošku rozhýbaly a zopakovaly skoro všechny naše choreografie.
14:05
Odvoz mi přijel před barák, luxusní, že? Já vim, ale tak když tam Annie i s tátou jedou autem, tak mě vzali s sebou. Dojeli jsme a v podstatě hned jsme začaly trénovat. Začaly jsme starou bitkou, částí, kde jsem jen já a Nemesis, ten zbytek jaksi bez Obi nejde. Brzy už jsme to daly i bez scénáře, dokonce jsem se tam zbavila toho zlozvyku jít po svém machr protáčení a pár úderech na jedničku. TO už fakt chtělo, protože Nemesis mi začala vyhrožovat s tím, že mě sesadí. No, to víš že jo!
Asi se nechám jen tak sesadit, ne? Tssss. Zažívaly jsme opravdu krušné chvíle. Když jsme zkřížily meče, tak Nemesis náhle zařvala z plných plic "Bacha!" A rozběhla se kamsi za mě. No teda, takhle mě děsit! Říkala jsem si, co se děje, než jsem spatřila, jak Annie honí papír se scénářem, který už vítr odfoukl o pár metrů dál... Foukalo fakt hrozivě, naštěstí jsme měly jeden meč navíc, takže jsme zatížily scénář mečem.Ještě že to je jedn dřevo a ne světelný meč:-D Když už nám to šlo, tak jsme začaly se starou bitkou. Bylo to fakt nesrovnatelný s tím pátým tréninkem, šlo nám to dobře. Potom jsme se soustředily na výcvikovou bitku a po několika zdokonaleních a vylepšovácích jsme si řekly, že je čas na pauzu. Jsem totiž po chřipce, takže mě to docela vycuclo, no...
Tak jsme si sedly na houpačku a chvíli tak nějak kecaly, než jsme se rozhodly jít dovnitř. Byla totiž hrozná kosaaaaaa! Vevnitř jsme se rozhodovaly, co budeme dělat a Annie se vytasila s návrhem,
že bysme mohly hrát ping pong. No to jsem nemohla odmítnout! Vzaly jsme takové jedno prkno a položily ho na podlahu, fakt stůl na ping pong za všechny prachy, to vám teda řeknu! Chvíli jsme si tak symbolicky pinkaly, než přišel táta Nemesis a stůl nám neskonale vylepšil druhým prknem a "síťkou". Předstatvte si asi čtvrt metru široký a na dvě pálky vysoký kus molitanu. Síťka? Ne! Hradba! Ale nakonec se nám to podařilo ještě zdokonalit dalším prknem, které jsme našly.
17:00
Následovala svačina s debatou ČEZ zloděj - ano nebo ne? Bylo to fakt dobrý, děkujeme babičce Annie!
Pak jsme sa vrátily k pingpongu. Tam jsme debatily na téma povahy a jak jsme se vlastně zkamarádily. Došly jsme k docela zajímavým výsledkům. No nic, to tu nebudu rozebírat, bylo by to na dlouho.
Trénink to byl fakt dobrej, určitě efektivní.
Tak už se těším zase někdy příště!
Nezabme se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adi Adi | 28. ledna 2008 v 7:31 | Reagovat

Jenom malý detail....je to durhý trénink v roce 2008

2 Darth Victory Darth Victory | 28. ledna 2008 v 12:26 | Reagovat

Druhý? A fakt! Promiň, já jsem na tu vaší fotící výpravu úplně zapomněla!

3 Adi Adi | 28. ledna 2008 v 16:42 | Reagovat

Nevadí.....se nic neděje........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama