Tréninková bitka

10. ledna 2008 v 21:09 | Annie(Nemesis) |  Naše choreografie
Tak a jsem tady zase i s dalším zápisem bitky. Omluvte originální názvy, neměla jsem energii to přejmenovávat a pak shánět souhlasy u všech členů Flotily. Tahle bitka patří k novější generaci, vznikla vlastně na posledním tréninku a ještě ani není dokončená. Holt, kvůli počasí se na trénink asi vyhrabem až za pár měsíců, takže ji tu uvádím tak, jak je.
Vznik této bitky se datuje na náš poslední trénink, jenom já a Victory. Já byla nachcípaná, ale sehnal se alespoň jeden člen, který byl ochoten jet a tak se rozhodlo. Naneštěstí, měla jsem Victory ukazovat pár úprav ve Staré bitce, ale nebyla jsem schopná bojovat normálně a tak jsem si vysloužila seřvání ještě větší než kdy od třídní:-)
Jednoduše řečeno, zasekávala jsem se, víc si sestavu ulehčovala a vypouštěla některé prvky, kašlala na techniku a na interpretaci změn se to pochopitelně projevilo - Victory je rázně odmítla a pěkně mě seřvala, co jsme to s Obi spáchaly za úpravy. No, nic. Asi jsem jí měla předem varovat, že nejedu na 100%.
Pak se mi ještě podařilo nechat doma papír s Novou bitkou a to byl konec - málem jsem si podepsala ortel smrti. Viki ze mně zkoušela dostat solidní výkon na Staré bitce hodně dlouhou dobu, ale nakonec pochopila, že se mnou ten den nic kloudného neudělá, a nechala toho. Začaly jsme vymýšlet bitku za Adi, která zatím oficiálně žádnou neměla, a to hezky od prvních úderů. Možná k tomu přispělo i to, že bych ten den obtížnější choreografii prostě nedala....
-
-
-
Jde Victory a Adi, baví se spolu. Adi má single, ale evidentně s ním vůbec neumí zacházet. Victory po cestě protáčí dls.(pro neznalé-double lightsaber, tedy světelná násada od koštěte-pozn.cenzura:-) Zastaví se. Victory zavolá Nemesis.
"A začneme s výcvikem..."
Nemesis (neochotně) přijde. Adi se postaví do střehu, ovšem špatně. Zatímco jí Victory opravuje, Nemesis odejde a opře se o něco, meč si dá vedle. Úpravy Adi dokončeny, Victory naznačí gestem Nemesis ať ale okamžitě přijde a ta to otráveně vykoná(to bude zase zábava....)
AdiNemesis
neschopný ú6 jednou rukouo6 levou
Qui-Gon přehoz ú5o5 levou
ú1
o1
zkřížení
odraz - náznak odkopnutí
Victory: "Ber trochu ohledy, nejsem to já!"
AdiNemesis
ú1
o1 - dole
o1 - správněú6 (velmi rychlý útok)
o6ú2
o2 hybridpo dvou vteřinách promach - demonstrace useknutí nohou
Victory: "Jaktože na ní takhle útočíš?! Dej jí víc prostoru! Nesmíš jí zabít!!"
AdiNemesis
ú3o3
ú5o5
ú6o6
ú5o5
to celé ještě jednou nebo dvakrát
ú3o3
ú5o5
ú6 (zaváhání)o6
ú2o2
Victory:"Nestůj tam jak solný sloup! Bojuj trochu!"
AdiNemesis
ú3o3
ú2o2
ú6 půlotočkao6
ú5o5
nastaví nohu a mečem na ni Adi strhne
přerazení se
Victory: "Bojuj férově!! Co to má být??"
AdiNemesis
ú6úskok dozadu
ú1úskok dozadu
ú5úskok dopředu přes meč Adi
Victory: "Bojuj!!"
AdiNemesis
ú2-5
o 2-5 hybrid maxi
Victory dojde k Adi, zarazí doubla za meč Nemesis, roztočí ji, zarazí, následují turbohodiny. Nemesis uskočí před nekrytelným úderem a následuje vražedně rychlý(pokud se to umí) sled vázaných úderů, ve kterém Nemesis brání a ustupuje(ach jo, Viki je furt lepší...), dokud nedocouvá ke zdi.(údery jsou naprosto jednoduché, třeba za V: ú3, ú2, ú5, ú6, ú1.... dle situace a vzdálenosti nejbližší zdi nebo jiné vhodné překážky.) Nastaví Nemesis konec dls. na krk.
Victory: "Tak budeš spolupracovat??!!"
Nemesis: "Ano mistře..."
AdiNemesis
ú5o5
ú6o6
ú3o3
pokus o odkopnutí nepřítelechytí nohu a otočí Adi
zkosení Adi
přerazení se
Victory: "A teď už to myslím vážně!!"
...
-
-
-
Ne, tady bitka končit nemá. Plánované pokračování je zlepšování stylu Adi a pozvolný přechod do efektní bitky s choreogafií těžkou jak... jak... no, prostě hodně těžkou. Docela by mě zajímalo, jak se to pak budem učit nazpaměť:-D Škoda jen, že jsme to nedokončily při jednom. Zbylo nám příliš málo času na vymýšlení a už mi taky bylo docela dost zima a zle, takže jsme se odebraly do domu dělat užitečnější věci. I tak - měla jsem do táty povoleno pět minut s mečem v ruce - jsme trénovaly přes hodinu, a po bleskové regeneraci jsme ještě tančily. Asi žádného školáka nepřekvapí, že v neděli mi bylo pekelně blbě, ale v pondělí, kdy se mělo jít do školy, všechny přízraky náhle odezněly a já se musela táhnout s taškou do naší překrásné školičky:-)
Snad jenom: tu bitku časem doděláme, pokud nás Adi neuškrtí za to, co jsme pro ni vymyslely, takže se jí tímto veřejně omlouvám. Sorry, Adi, neber si to osobně. Někdo to tehdy odnést musel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darth Victory Darth Victory | 11. ledna 2008 v 17:08 | Reagovat

Njn, to tak bývá;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama