Trénink - zpěv, modřiny, ping pong bum a nová bitka

25. února 2008 v 15:29 | D.V. |  Zápisky z tréninků
Tak jsme v sobotu vyrazily na trénink. Nebudete tomu věřit, ale ve třech!
Ve složení Obi-wan Kenobi, Darth Nemesis a Darth Victory jsme se sešly v 13:40 v autobuse. Dojely jsme na místo a v podstatě okmažitě začaly s tréninkem, ve kterém jsme pokračovaly nepřetržitě až do čtyř. Dá se říct, že toto byl jedním z nejproduktivnějších tréninků vůbec.
Začátek tréninku spočíval v tom, že si Obi musela připomenout, co to vlastně je stará bitka. Po krátké ukázce, ve které jsme jí ale spíš předvedly, jak ne, se pokusila o rekonstrukci. Byl tu ale problém. Pravda, bývaly doby, kdy jsem Nemesis přišla já jako nepřítel příliš agresivní, jenže teď už si na mě zvykla. A to do té míry, že před couvající Obi házela držky jednu za druhou.
Ale to jsme ještě zvládly! Pak narazilas kosa na kámen aneb já na určený cíl našeho tréninku. Nová bitka. Komplet bez scénáře, rychle a efektně. Ok, efektně to být nemusí. No dobře, rychle taky ne. A bez scénáře? No ze začátku se to zdálo jako nepřekonatelný problém, ale k překvaprní všech jsme to co? Zvládly!
Po chvíli se nám skutenčně podařilo zrekonstruovat celou bitku bez scénáře. Pravda, na každém kroku zastávka a půl hoďky přemýšlení, co je tam dál, po případě do očí bijící chyby, ale daly jsme to! Vyskytly se dokonce různé zajímavé momenty jako když mi bláhová Obi sundala kryt z útoku na hlavu a já ji nevěda, že mám útočit dolů, praštila setrvačností do hlavy:-D Taky jsem dostala pěknou pecku do ruky. Prej: "Jste moc daleko, vypadá to blbě!" No to aby to radši vypadalo blbě, než abych dostala ránu!
Nevěřila bych, že nová bitka je tak fyzicky náročná. Prvních pár sekvencí, které jsem vždycky trénovala s Nemesis nahradilo ještě několik dalších, které sedí na mou formu boje přímo jako ušité. Skoky a otočky, prostě akrobacie a efektnost. Ještě že mě tam Obi odkopne a já tam můžu po celou dobu staré bitky, než je Nemesis zabita Obi, luxusně ležet na mokré a studené zemi. Ách, ta pohoda...
Stará bitka na lávce se ale stala naprosto nepřekonatelným problémem. Obi nejenže couvala do záhonlů, seč se dalo, ale hlavně uhýbala, takže v momentě, kdy měla Nemesis plnou váhu přenést Obi na meč, tak tam Obi prostě nebyla. No a co z toho asi tak mohlo vzniknout? Áááááá! Bum.
Nakonec, po několika pokusech, luxusních ústupech přes záhonek a přeskokách, to vzdaly, prostě to nebyly schopné dát do konce. A šlo se na bitku dvou lidí, tří mečů. Jelikož jsem ji viděla poprvé, bylo to zajímavé. Zajímavější o to, že si ji Obi ale vůbec nepamatovala. Takže jsem jim to musela diktovat. No, řeknu vám, už jste někdy diktovali bitku z cizího zápisu? Jestli ne, tak si to někdy vyzkoušejte. Pak pochopíte, že to vůbec není žádná sranda. A ještě každý meč zvlášť!
Po usilovném tréninku, po kterém jsme vítězně daly novou bitku bez scénáře, rychle, jen s jednou opravou a vypadaly jsme jako debilové, no trošku odklon od původního plánu, ale dobrý, já jsem byla zcela spokojená a vyflusaná, jsme se vítězně odebraly na svačinu. Teda až po tom, co se mi podařilo zvednout Obi a Nemesis ze země, na které obě jako mrtvoly ležely, protože se jim katastrofálně nechtělo zvedat.
16:00
Svačina! Dobrá a osvěžující, chvíli odpočinku jsme už vážně potřebovaly. Protože dvě hodiny intenzivního tréninku jsou najednou docela záhul. Po tom, co jsme se najedly, už se nám nechtělo jít trénovat, a proto jsme se rozhodly pro naši obvyklou aktivitu. A to je jaká? No přece ping pong!
Ovšem byl tu jeden problémek. Žeby ping pong ve třech? Nojo, přesně tak. Běžně se totiž počítá s tím, že se tato hra bude provozovat ve dvou nebo ve čtyřech, což je tedy ten základní omyl. Proč by se taky ping pong nemohl hrát ve třech? Efektem se stalo víko od jakési hry, které posloužilo jako pálka. No, řeknu vám, to bylo něco. Nejenže při každém odpálení se ozvala rána na pálku nevídaná, ale krabice zdaleka tak dobře neodráží jako pálka. Ale má jednu neuvěřitelnou výhodu, a to tu, že se míček dá přiklopit a nikam vám neuteče! A z důvodu zvuků, které se při hře ozývaly jsme přejmenovaly stereotypní a nudný ping pong na nový ping pong bum!
Byla to neuvěřitelná sranda, ale nemůžu to tu všechno líčit a to hlavně z důvodu toho, že už si to všechno nepamatuju a rozhodně už by to tak nevyznělo. Zakončily jsme to debatou na téma styly ohozů, což je na naše poměry téma více než neobvyklé.
18:00
Jdeme na autobus! Odebíráme se pryč a při tom se zabýváme problematikou zpěvu, jehož základy mám. Pokoušela jsem se je vštípit Obi, protože Nemesis mi stagnovala a to i přes ujišťování, že ji nikdo nevidí a nikdo v okolí není. No, konečný efekt byl ten, že jsme z toho všechny zívaly o sto šest!
A už jsme doma, bylo to super, tohle byl jeden z nejlepších tréninků vůbec. Už se těšíme na další ve třech nebo dokonce ve čtyřech!
Nezabme se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adi brej název bum:-D adi brej název bum:-D | 26. února 2008 v 16:01 | Reagovat

brej název úrej bum!!:-D

2 Darth Victory Darth Victory | 26. února 2008 v 18:50 | Reagovat

Tojo, no:-D ale tak to fakt bylo. A kdybys slyšela ten záchvat smíchu po tom, co jsem to poprvé odpálila...:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama