Po Druhém rozpadu. Zase čtyři?

20. března 2008 v 13:13 | D.V. |  My a ti ostatní blázni
Jistě jste si všimli komentářové bitvy a velkého rozpadu Flotily, po kterém zbylo opět naše tříčlenné jádro. Průběh hádky vám snad ani nebudu líčit, můžete si to přečíst sami, je to docela kruté.
Na druhou stranu se ovšem začali o Flotilu zajímat jiní. Objevily jsme tu hned dva zájemce o členství ve Flotile. A alespoň jeden z nich to myslel vážně.
Darth Mullin a Riki - to byli hned dva zájemci, kteří se o nás zajímali. Odpověděl už sice jen jeden, ale zato víme, že to opravdu myslel vážně. Samozřejmě, byly bychom rádi, kdyby se mohl účastnit našeho polsedního březnového tréninku, kterému snad nestojí nic v cestě. Uvidíme.
Každopádně nám to tady nějak celkem chcíplo a o Velikonocích to tak ejště zůstane, prostě nebudu mít čas. Takže nějaký ten Velký pátek a tak tu nic nového nenajdete. Nicméně potom to tu zase rozjedeme, jen to bude svištět.
Činnost Flotily v měsíci březnu byla sice pozastavena, ale o to rychleji se rozjede v příštích týdnech. Tak si užijte Velikonoce, zdravím vás všechny, co to právě čtete a zatím se loučím ještě asi na těch pár dní vzácných prázdnin, které jistě všichni vítáme s otevřenou náručí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 20. března 2008 v 16:06 | Reagovat

Jj, taky nemám čas psát nový články, i když ne z důvodu Velikonoc. Ale za týden se mi to snad trochu uvolní a k rozjezdu se přidám!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama