Asi se naštvu... neboli pech je prostě pech a my zrovna jednoho takového máme!

15. dubna 2008 v 17:58 | D.V. |  Flotila v civilu
A je tady první čára přes rozpočet. A nejen jedna. Náš úžasný tábor, na který jsme plánovaly a organizovaly jet a nakterý už Obi jako první a zatím jediná aktivistka poslala přihlášku, se nekoná. Milá vedoucí dostala bezvadnou nabídku, aby jela obsedávat Frísiany či co a klíďo si tábor zrušila! No to je teda úroveň, co? Momentálně intenzivně pracujeme na hledání něčeho náhradního a alespoň částečně vyhovujícího a ne putovního a ne s tématem indiáni, prosím, jen to ne!
A další čára přes rozpočet byl plánovaný trénink na Svátek práce neboli 1. května. A já nemůžu! To bych teda fakt... docela mě to naštvalo a s tím táborem dohromady obzvlášť. Ale asi pojedem teď v sobotu (snad!!), takže aspoň nějaká útěcha. Jinak máme novou počítačovou mánii - po StarStable je to Age of Empires Conquerors multiplayer, které se nám podařilo zprovoznit na dvou počítačích Nemesis! Tak zítra jdeme pařit, už se všichni těšíme!
No nic, tak jsem vám sem napsala něco z posledních událostí, které se nám odehrály v civilu, abyste o nic nepřišli. Tak vám přeju, aby vám nezrušili tábor a nezabte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hankaaa Hankaaa | 17. dubna 2008 v 17:37 | Reagovat

Tak to mě mrzí mnom..co se dá dělat,ale třebas najdete ěnco jiného a bdue to taky skvělí.!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama