Festival Fantazie 2008

5. dubna 2008 v 11:01 | D.V. |  Cony a akce
Stargate, Star Trek, Star Wars, Pán prstenů, Harry Potter, Červený Trpaslík, J.Cimrman: to je pouze zlomek toho, co vás čeká na festivalu plném zábavy. Filmy, seriály, TV dokumenty, hry a turnaje všeho druhu, divadelní a šermířská představení, koncerty, soutěže, besedy, přednášky a mnoho dalšího. FESTIVAL FANTAZIE, pořádaný občanským sdružením SFK Avalon již od roku 1996, je určen všem, kteří rádi popustí uzdu své fantazii.

Přijeďte do Chotěboře strávit první prázdninový týden s fantazií a fantastikou a odvezte si spoustu nezapomenutelných a neopakovatelných zážitků. Přihlaste se na místě nebo předem s výhodami. Nečekejte a naplánujte si svou doslova FANTASTICKOU DOVOLENOU už teď!
A tady něco málo k organizaci...
1. K účasti je výhodné se přihlásit předem (kvůli výběru ubytování), ale není to nutné, stačí i jen přijet na místo, kdykoliv v průběhu akce. Recepci najdete první pátek v Sokolovně, ostatní dny v kině v Tyršově ulici. Účast se řídí pravidly a jejich nedodržení znamená vyloučení z účasti, i trvalé.
2. Při přihlášení předem a platbě vybraného vstupného a služeb do 31. 5. je podstatně nižší vstupné. Odhlášení je možné, zde najdete storno podmínky.

3. FESTIVAL FANTAZIE je určen komukoliv, v jakémkoliv věku, i rodinám. Děti 0-9 let (s rodičem) zdarma. Děti 10-14 let (s rodičem, starším sourozencem nebo příbuzným), senioři nad 65 let a držitelé průkazů ZTP poloviční vstupné. Účastníci jsou povinni nosit viditelně vstupenku.

4. Poskytujeme ubytování v hotelech, ubytovnách, internátech, ve třídách na lůžku i ve vlastním spacáku. Výhodné je přihlásit se předem, ale ubytujeme každého, blíže nebo dále od akce. Při přihlášení předem poskytujeme i celodenní stravování. Na místě je občerstvení, bar je otevřen po celou dobu trvání hlavního programu.

5. Z Plzně 27. 6. ve 14 hodin za 120,-, přes Prahu (autobusové nádraží Černý Most) v 16 hodin vypravujeme speciální (označený) autobus na FF. Další autobus na FF jede z Prahy 27. 6. v 18 h za 120,-. Další dopravní možnosti a parkování na FF viz doprava.

6. Program je bohatý - počítačové a stolní hry, stovky filmů, seriálů a TV dokumentů, besed a přednášek na různá pestrá témata (mimo jiné Pán prstenů, Harry Potter, Zaklínač, Star Wars, Star Trek, Stargate, Duna, Červený trpaslík, Buffy a Angel, Jára Cimrman apod.). Program není jen pro zapálené fanoušky, ale pro každého. V programu není jen sci-fi, fantasy a horor, ale i historie a mytologie, kosmonautika a moderní technologie apod. Program běží v několika programových liniích současně, od rána do noci, deskové a počítačové hry až do 4 ráno.

7. S sebou si vezměte občanku, hygienické potřeby, a lidé se spacáky přezůvky. Předem přihlášení také výtisk automatického potvrzení přihlášky a potvrzení o platbě.

Ano, je zde opět tato skvělá akce a určitě stojí za to tam jet! Tak neváhejte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jezdíš na cony?

Jasně! 32.3% (10)
Sem tam. 32.3% (10)
Ne, ale znám je. 29% (9)
Ne. 6.5% (2)
Co to je con? 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama