Úvod do problematiky

3. dubna 2008 v 19:25 | Annie |  Překážky tréninkových placů
Už je to dost dlouho od mého posledního updatu, co sem dávám další článek. Dlouhá pauza je způsobená jednak nedostatkem času a jednak nevědomostí, co sem přidávat. Tak jsem se rozhodla založit novou rubriku, která se okrajově dotýká našeho (pa)šermu, a začít opět přidávat články častěji. V krátké době by tu měly začínat přibývat různé rušivé elementy a překážky, které vás mohou při trénincích potkat, a mám na mysli hmotné překážky přímo v terénu, kde trénujete. Jen tak, co mě z hlavy napadá a postupně přibude:
Houpačka
Vlezlý kocour bez pudu sebezáchovy
Dřevěná pagoda
Stromy(obecně)
Nekvalitní tráva
Loď opřená o strom
Kůlna
Hyperaktivní babička (o pudu sebezáchovy se radši ani nezmiňuji)
Záhonky
Samozřejmě to není vše, čeho se (dobře, časem) dočkáte. Jenže si na všechny ty věci nevzpomenu teď hned. Ale pokusím se na každou napsat krátký až středně dlouhý článek, včetně možného řešení a ideálně i fotky. I když většina těchto překážek je až na výjimky spíš k smíchu, než k pláči;-) Celá rubrika se tedy spíš vyvine jako polofraška, než jako literatura poučná. Většina 'našich' rušivých elementů je totiž dost unikátních, ale pokud máte své zkušenosti, klidně můžete psát do komentářů. Nepohrdnu;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darth Victory Darth Victory | 4. dubna 2008 v 17:32 | Reagovat

No super, už se těším! Taky už máš svojí rubriku, co?

2 Annie Annie | 4. dubna 2008 v 17:56 | Reagovat

No jo, to víš, měla jsem Naše choreografie, ale tys mi to ošklivě překazila svým mizerným článkem:-D Ne, vlastně, Zápis bitky není v choreografiích, takže mám už druhou! ;-)  Ale přiznávám, máš jich víc, jsi aktivnější... tak teďka se to pokusím naravit. Každý den jeden článek. Kdyby ne, tak... tak... se třeba podívám na fotku Rotha na spolužácích! Docela by mě zajímalo, jak dlouho to vydržím, než mi dojdou nápady;-)

3 Darth Victory Darth Victory | 4. dubna 2008 v 19:58 | Reagovat

No to je vskutku strašlivý trest! No mě nápady nedocházejí, ale buď se mi do toho nechce, nebo nemám čas...

4 Annie Annie | 4. dubna 2008 v 23:28 | Reagovat

Asi tak. Ale když už to převedeš do reality, zase to stojí za to. To víš, kdyby něco publikovala každý den, mohla bys zevšednět:-D Tak dneska jsem svoje předsevzetí(pravda, trochu později) splnila. Tak zase... za půl hoďky... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama