UPP - Katastrofa na obzoru?

8. června 2008 v 15:59 | D.V. |  My a ti ostatní blázni
Stala se velká tragédie. Veliký parníček se ztratil! Ne, nezmizel jen tak, věříme, že jeho odchod z tohoto světa byl provázen velikými světelnými i zvukovými efekty, leč jak má člověk býti u obřadu, když zrovna píše čtvrtletní práci z matematiky nebo poslouchá o preromantismu?
Stalo se to již dříve, parníček zmizel z našeho věšáku ve skříňce. My, v dobré víře, jsme si říkaly, že jen spadnul dolů mezi učebnice. Také jsme dospěly k názoru, že bychom ho tam měly alespoň nějaký čas ponechat, aby mu moc nestouplo sebevědomí, ale potom jsme ho již po týdnu nenašly! Tato katastrofa udělila našemu kultu velkou, možná osudovou ránu. Ale nebojte se, pořád si ještě můžeme hrát na adventisty a doufat v jeho návrat! Přece odchod z takovéhoto hříšného světa není pro Veliký parníček takovou událostí? Už se mu tu zkrátka nelíbilo...
Udělaly jsme někde chybu? Nespálily včas obřadně sešity? (Když vás učitelé honí s tím, kde máte poznámky, tak je to docela problém.) Cítil se snad s námi Veliký parníček nedostatečně uznán? To už se asi jen těžko dozvíme. Avšak nyní je otázka, jak to bude s Uctívači papírového parníčku vypadat dál?
Pokud se něco dít bude, budu vás o tom pravidelně informovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama