Dobrá zbraň I.

9. července 2008 v 1:41 | Annie |  Šerm a věci okolo...
Samozřejmě, původně měl být článek o něčem úplně jiném. Ale co se dá robit, z důvodu následného masakru a krvavých scén si raději pustíme dokument.. o langustách ne, tentokrát je tu další sušina o problematice dobré zbraně na šerm alias značkový obchod vs. naši vietnamští přátelé. Co je lepší?
Samozřejmě, neberu předchozích pár řádků doslova. Kdyby někdo zašel do vietnamského obchodu a chtěl tam praktickou zbraň na šerm, asi by tam na něj docela koukali. A odešel by s plastikovou tyčí ohebnou jako shnilá mrkev(z vlastní zkušenosti vím, že na dostatečně dlouhé prohnilé mrkvi - jestli byla prohnilá, to nevím, ale jak byste smýšleli o černé měkké šťávu pouštějící hmotě, co si ještě před třemi týdny ve výloze říkala mrkev I jakosti? Kůň už ji ani nechtěl žrát (překvapivé…) což nahrává teorii o shnilé mrkvi- se dá v pohodě uvázat uzel, kdyby to chtěl někdo zkoušet;-) a s vemluveným názorem, že je to pro něj opravdu to pravé. O tom se radši ani nebavím. Lépe řečeno, neustále odbočuji jinam, takže se tenhle článek problematikou kvalita vs. praktičnost asi moc zabývat nebude..
Samozřejmě, neberu pár předchozích řádků doslova. Kdyby někdo zašel do vietnamského obchodu a chtěl tam… to už jsme řešili. A se shnilou mrkví se moc dobře šermovat nedá.
Asi tenhle článek nechám na jindy. Na zítra… nebo ještě dneska před půlnocí? Prostě nemám náladu. Nemám čas. Nemám inspiraci. Nemám chuť. A musím se jít připravit na ten nadcházející masakr. (Nebo jsem ten článek stihla zarazit včas?)
PS: Tenhle článek tu bude, jenom to chvilku potrvá. Na závěr jedna odrhovačka pro Victory:
Na článku se pracuje…
vždyť mě znáš!
že se ptáš!
Na to dost času vždy je…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ...Týtýtko ...Týtýtko | Web | 9. července 2008 v 1:48 | Reagovat

Ahojky, máš hezůů blog.. nechtěla by ses kouknout ty na můj blog ?.. prosím jukni a nech koment díky mooc .. pa

2 Darth Victory Darth Victory | 9. července 2008 v 14:34 | Reagovat

Zhluboka dýchám... Hmm... počkejte, počítám do deseti... Ne, nechtěla! Už jenom kvůli téhle reklamě!!!

Co dodat k článku? Hustý:-D A to s tou shnilou mrkví - Když jsme projížděli Boleslaví, dostal kolega Hraběta, právě v místech, kde byl zavražděn kníže Václav roku 929 nebo 935, o tom se dodnes vedou spory, svým bratrem Boleslavem, žízeň.

3 Annie Annie | 9. července 2008 v 15:33 | Reagovat

Já to dodělám, dneska nebo zítra, každopádně ty si to asi budeš číst až ráno, co? Ještě jsem pak v půl třetí dávala dohromady druhý pokus, ale došly mi baterky do klávesnice a protože je připojená přes port USB, tak mi to jinou vypůjčenou od scannovacího compu nechtělo brát. A  ptej se kolem třetí hodinny ranní rodiny, ke jsou alkalický baterky?! A dopisovat článek stylem označit písmenko v textu - ctrl+C - najet na konec textu - ctrl V - označit další písmenko... tak jsem tu klávesnici zbytečně zase vrátila zpátky a šla jsem scannovat;-)

4 Darth Victory Darth Victory | 11. července 2008 v 15:29 | Reagovat

Jó, to je fajn:-) Ale už jsem si to přečetla a je to good. Ještě bych dodala, že v podstatě všechny nevýhody (kromě obtíženého shánění samozřejmě) odpadnou, když seženeš jako já nezničitelný double... Ale takový zbraň se vidí jednou za život. Bohužel.

5 Annie Annie | 11. července 2008 v 19:04 | Reagovat

A když o něj přijdeš, psychicky se zhroutíš;-) Jen tak mimochodem, bereš double na chatrč? Single by se tam najít nechal, ale co tvůj? Jen mě to tak napadlo, protože by se tam dala zbastlit i další bitka.

6 Darth Victory Darth Victory | 13. srpna 2008 v 9:22 | Reagovat

Tak teď už je to kapku neaktuální... ale pro ty, co netuší, jsem ho nevzala;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama