A je to tu zase!

25. srpna 2008 v 12:51 | D.V. |  Flotila v civilu
Vsadím se, že nikdo z vás se ani na chvilku nemusel pozastavit nebo zamyslet nad nadpisem a zeptat se, co že je to tady. Zase usedneme do lavic, zase budeme nadávat na testy, zkoušení, referáty, seminárky... Škola volá. A co že to bude znamenat pro Flotilaweb?
O prázdninách moc nových článků nepřibylo, obzvlášť v srpnu (tenhle je třetí). Proto s příchodem nového školního roku budeme mít - možná trochu paradoxně - trochu víc možností starat se o blog. Takže můžete čekat nový design, další tréninky, novinky a zajímavosti, akce... Zkrátka se to tu nebudeme snažit zanedbávat.
1. září se vydáme do třídy sexty vstříc novým zážitkům (až na Nemesis, která se bude vydávat vstříc novým zážitkům v Chorvatsku a vrátí se až kdovíkdy) a vědomostem! Ano, Flotila bude po prázdninovém napůl odloučení zase spolu.
A ptáte se, jestli chystáme něco nového? Neptáte, co? Ale já vám to stejně prozradím. Nechystáme nic! Ne, to zase ne... chystáme se vymyslet nový souboj, fakt hodně velkou bombu! Tak se těšte, ale těšte se pomalu, protože Nemesis je tady hlavní konstruktér bitek a znáte její tak trochu laxní přístup.
Jinak jsem přemýšlela, jestli máme čtenářům odhalit naši skutečnou podobu (jako dát sem fotky), ale nakonec jsem došla k názoru, že prozatím asi ne. Řeknu vám důvody: 1) Obi bude rozhodně proti, což je dost dobrý důvod sám o sobě (Stáli jste někdy v improvizaci proti Obi? Ne? Tak to vyzkoušejte a pak sem zkuste dát její fotky...), 2) Fotky, které máme nejsou nijak zvlášť světoborné, ale hlavně jsou rok staré, tudíž neaktuální, 3) K čemu vám bude znát naši skutečnou podobu? Abyste se pobavili nebo utekli, takže efekt by asi nebyl pozitivní, 4) Jedna fotka tu už je! Že jste ji tu nenašli? Tak hledejte a najdete nás všechny tři na smrtící gilotině... Ale stejně bude lepší zůstat v jakés takés anonymitě. A navíc, přece na netu není bezpečné zveřejňovat svoje fotky!
Takže jsem vám tu objasnila několik důvodů, proč nás tu neuvidíte. Můžete nás vidět jedině naživo a to, pokud nebydlíte v dosahu našeho města, je poněkud nepraktické, není-liž pravda?
Tak tedy hodně úspěchů ve škole i v mimoškolních aktivitách!
Nezabme se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 25. srpna 2008 v 21:13 | Reagovat

No jo, já tu bitku udělám... časem, jak jsi správně napsala;-)

2 Darth Victory Darth Victory | 26. srpna 2008 v 9:16 | Reagovat

Vyjádřila jsem to celkem přesně, co?;-) Já ti budu asistovat se svými znalostmi o doublu a bude to skvělá bitka. Určitě to bude BOMBA! Dala bych jí název absolutní, abychom zaplácli nějak to skoroprázdno pod jejím titulkem v Naší choreografii...

3 Annie Annie | 27. srpna 2008 v 0:18 | Reagovat

Bomba? snad bitka, ne?;-) Jo, z absolutní mám i nějaký ten začátek. Ale je to prostě bitka pro čtyři, už jen tou tématikou a styly boje... nevím, jak bych ji upravovala pro jednoho defenzivnějšího a dva výraznější. Leda, že by někdo měl dvě role:-D

Já si to vezmu do Chorvatska, tam s tím snad něco zmáknu. Podtext bych měla (silně neoriginální, ale co ode mě je) a choreografie jako taková... to se dá napsat, pak už stačí jen pár desítek úprav a je to.

4 Darth Victory Darth Victory | 27. srpna 2008 v 9:24 | Reagovat

Pár desítek úprav a je to:-D Hm, dobrý. Tak jo, až se vrátíš z CHorvatska, tak očekávám hotovou bitku (ještě před úpravami:-), abys tam taky něco dělala, zatímco my se budeme smažit ve škole *teatrální povzdech*!

5 Annie Annie | 27. srpna 2008 v 11:32 | Reagovat

Ty ode mě něco hotového očekáváš v utimátu dvou týdnů?! Odkdy jsou sithové naivní? ;-)

Pár sekvencí napíšu, to je jasný. Ale jestli dám celou bitku, netuším. Když  by to mly být trochu promakanější sekvence ne jen ze šesti úderů, tak se to nedá napsat v jakékoliv náladě. Něco, jako když ty píšeš povídky a epigramy - až na to, že já radši čísla;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama