Extravagance vzhledem

18. září 2008 v 16:07 | D.V. a Annie |  Protest action
Jak si tedy nenechat ukrást svou vlastní identitu a osobnost? Jednoduše, jak už bylo řečeno. Vlastním stylem zvaným extravagance.
Co to je? ABZ slovník nám slovo extravagantní vysvětluje jako výstřední, přepjatý, netradiční. Takže jak vlastně být extravagantní?
Pravidlo číslo jedna zní: Kašlete na to, co si o vás ostatní myslí a jeďte si podle toho, co si myslíte vy a co se vám líbí!
Dodatek k pravidlu číslo jedna: Pokud se vaše myšlení čirou náhodou vždycky shoduje s aktuálními módními trendy, tak jste konformní nemyslící davový rapl.
Druhou nejdůležitější věcí je umět udělat z čehokoli něco originálního. Některé zdánlivě nemožné kombinace se mohou ukázat opravdu zajímavými. průšvih ovšem je, když vám z vašeho výtvoru udělají módní hit, ale aspoń pak budete za průkopníka.
Dodatek: Pokud opravdu kombinujete všechno se vším, dojdete vždy ke stejnému výsledku, tudíž jste fobický maniak.
Neméně důležité je dokázat zdánlivě nemožné a to odlišovt se v maličkostech. Pokud zkombinujete naprosto tuctový oblek s extravagantními ohromnými náušnicemi a náramkem, každý se za vámi otočí. A to je přece cílem...
Dodatek: Nesnažte se o to příliš usilovně, mohlo by vám to urvat uši, hlavu nebo ruku a pak byste byli šíleným invalidou.
Takže extravagntními se můžete stát třemi způsoby. Buď kombinacemi nebo zdánlivými maličkostmi a nebo diametrálně odlišným stylem. Ten by mohl dělat problémy obyvatelům menších obcí, ale ve zaručeně ve městě, které má min. 50 tisíc obyvatel, by už neměl být problém sehnat například širokou sukni dlouhou až na zem, s jakkoli výstředním vzorem.
Nebudeme psát návod, ve kterém bychom psali přesný postup, jak se stát středem pozornosti extravagancí, protože by se nám pak mohlo stát, že budeme mít na krku lidi, kteří budou úpln stejně extravagantní. A to už by bylo trošku... neextravagatní.
Dodatek: Pokud potkáte na ulici člověka, který bude vypadat stejně jako vy, doporučejeme rychle změnit názor o vaší jedinečnosti. Mohl by se nevyplatit a z vás by pak byl egocentrický lhář.
A jak poznat, že účel je splněn a vy jste docílili kýženého výsledku? Jednoduše - rozhlédněte se okolo a pokud se za vámi každý bude otáčet (a divně zírat), tak si můžete gratulovat.
Dodatek: Pokud letíte na koštěti nebo sedí na vašem rameni papoušek, kočka, slon nebo aspoń obrovský pavouk, možná že jste lidi upoutal něčím jiným. Pak budete za zoofila.
Dodatek k dodatku: Ty dodatky neberte vážně, za debila budete ať jste extravagantní, nebo ne. V případě, že jste, můžete to alespoň svést na oblečení. A to je přece výhoda, ne? Protože, a to patří k jedné stinné stránce extravagance, vždycky se najde alespoň jeden člověk, který vás bude považovat za úplného debila a to slabší jedinci (ti nikdy nejsou extravagantní) neunesou.
Takže co dodat, příště o tom, jak být extravagantní nejen vzhledem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 18. září 2008 v 20:51 | Reagovat

Akorát v jednom to máš špatný - když jsi od přírody  submisivní jedinec. To se pak těžko proráží..

2 Darth Victory Darth Victory | 19. září 2008 v 17:14 | Reagovat

Jo to jo, ale ti právě že nikdy extravagantní nebývají... To jsou jenom "silné" (já) nebo zcela ignorantnské (ty) osoby:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama