KoprCon 2008

25. září 2008 v 20:16 | D.V. |  Cony a akce
Všichni fanoušci sci-fi, hororu a fantasy se mohou těšit na další ročník Kopřivnických conů! Letos se bude konat o víkendu 28. - 30. listopadu 2008 v budově ZŠ Milady Horákové. Koprcon je již pátým rokem pořádán ve městě Kopřivnice, které zaručuje jedinečnou přátelskou atmosféru - právě díky ní a výborné organizaci conu se Koprcon těší zájmu ze stran fanoušků všech sci-fi a fantasy fenoménů. Malé město Kopřivnice leží v Moravskoslezském kraji jižně od Ostravy.
Program conu je v tuto chvíli stále ještě značně živou položkou, ale mnohé o něm lze říci již nyní. KoprCon díky svému vynucenému přesunu až do závěru měsíce listopadu dostane zcela nový náboj. To, že se šestý ročník kopřivnického conání proběhne během prvního adventního víkendu inspirovalo organizátory a připravují tudíž první vánoční Koprcon. Čeká na vás spousta stylových překvapení! Přestože Koprcon bude v mnohém nový, rozhodně se nezpronevěří ani zaběhnutému modelu - tedy opět primárně Star Wars a největší novinkou - 3D animované The Clone Wars. SW programová linie bude opět v rozsahu všech tří dnů conu. Můžete se těšit na přednášky, soutěže, projekce a diskuse. Chybět nebude ani vloni úspěšně nastartovaná myšlenka Star Wars výtvarného happeningu. Hvězdné války ale rozhodně nezůstanou osamoceny a přidají se k nim další fantastické světy. Poprvé kompletní třídenní linii připraví Trekies, samozřejmostí je programový blok věnovaný Pánu Prstenů a vzpomeneme také na Harryho Pottera, který se opět chystá na stříbrná plátna a připraveny jsou i exkurze do jiných světů sci-fi fantasy a hororu. Nebudete ochuzeni ani o tradiční vložený con. Tentokrát si budete moci vychutnat linii věnovanou špatným, ale opravdu špatným filmům pracovně nazvanou Bullshit movies. Zdaleka ne všechno dění se bude odehrávat v přednáškových místnostech. Chastá se vystoupení šermířů a pokud nám to počasí dovolí taky akční soutěže v exteriérech. V programu se už pevně usídlili vyznavači RPG her nebo třeba i kartičkáři. Zaskákat si budete moci DDR (Dance Dance Revolution). Budete se moci dostat třeba i do kinosálu na filmovou projekci. A bude ještě mnoho dalších překvapení... KoprCon by nebyl KoprConem bez svého Galavečera, který je nejen fórem pro vyhlášení výsledků literárních i jiných soutěží, ale také příležitostí pobavit se u jevištní produkce a nakonec se vyřádit na tanečním parketu.
Takže je určitě na co se těšit a je za čím jet na letošní KoprCon. Pokud tedy bydlíte v rozsahu 70 km od Kopřivnice, neváhejte a vyrazte! Bude to stát za to!
Více informací získáte klepnutím na tento odkaz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jezdíš na cony?

Jasně! 32.3% (10)
Sem tam. 32.3% (10)
Ne, ale znám je. 29% (9)
Ne. 6.5% (2)
Co to je con? 0% (0)

Komentáře

1 pašerák pašerák | 21. listopadu 2008 v 10:54 | Reagovat

A jedete? ;)

2 eM eM | 3. prosince 2008 v 19:17 | Reagovat

inu nejen 70 od Kopřivnice.... bydlím u Karlových Varů :D

3 Annie Annie | 24. prosince 2008 v 18:15 | Reagovat

Nebyly jsme tam, nějak to padlo.

4 xsnwixe xsnwixe | E-mail | Web | 9. června 2009 v 20:44 | Reagovat

LIi4bO  <a href="http://etrcslfgepof.com/">etrcslfgepof</a>, [url=http://qxxsgxantesx.com/]qxxsgxantesx[/url], [link=http://dwuykielzxzl.com/]dwuykielzxzl[/link], http://ktkmptrcyyzv.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama