Admini blog.cz jsou debilové? V tom případě uživatelé taky.

1. října 2008 v 16:01 | D.V. |  Protest action
Milí blogaři,
všímáte si zajisté kolapsů a krachů služby blogu.cz? Ano, všímáte. Máte o tom všude články a nadávky. A víte, čím to je, že se toto děje? Přednesu vám několik důvodů.
Pokud máš, drahý blogaři, tři blogy, představ si, že každý blogař má tři blogy, tudíž vynásob ty tisíce uživatelů třemi. Pěkné číslo, není-liž pravda?
Pokud jsi exblogař a nesmazal jsi svůj blog, vynásob počet blogů další cifrou - dvěma. To nám to pěkně narůstá, když nikdo neaktivní blogy nemaže a má tři, o které se vlastně ani nestará a jenom straší na blogosféře, že?
Milý blogaři, zamysli se nad sebou a až potom začni nadávat na příšernou technickou podporu a kvalitu blogu.cz! Neschopnost administrátorů poradit si s problémy a přetížením! Víš, co to je, vážený blogaři, vidět upadat úroveň svého projektu tak drastickým způsobem, jako to dělá většina 11 - 14 leté dívčí populace? Profesionální blog? Tato idea se rozplynula v dýmu reklam, bleskovek, SONB, SB a dalších blogosferických nesmyslů. Vzniká tak zacyklený řetězec příšerného čehosi, co stále narůstá do gigantických rozměrů a říká si blogosféra.
Ach, můj milovaný blogaři, myslíš si opravdu, že tvůj blog je lepší, že tyjsi lepší? Kolik je na tvé stránce relevantních informací, hodnotných článků a vlastní kvalitní tvorby? Kolik tam máš zážitků hodných prezentace na blogu? Kolik tam máš skutečných přátel? Co ti blog.cz dal a stále dává? Není to jen lapač tvého drahgocenného času? Či snad nemáš, kam ten čas jinam vrazit?
Ano, možná se divíš, blogaři, ale tyto pochybnosti jsou na místě. Nevím přesně, k čemu měla služba blog.cz sloužit původně, nicméně se tento záměr zvrhl v to, co nazýváme blogosférou. Admini blogu.cz neumí zajisti dostatečnou podporu a stabilitu systému a my se pak divíme, že naše stránky a to, co pozérsky nazýváme svým druhým já, nám nefunguje a padá na hlavu.
Nebudu ti, milý blogaři, říkat, co máš dělat. Přesto doufám, že ses zamyslel přímo hlavou a pochopil alespoň jeden fakt a to ten, že počet uživatelů je přímo úměrný počtu kolapsů a krachů blogu.cz a tudíž zahlcení, kterému jsme svědky a které blog.cz tak devastují, možná jednou způsobí kompletní zhroucené blogu.cz. Budu upřímná - nelitovala bych toho, protože lepší čistku by si tento server dopřát nemohl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 1. října 2008 v 18:24 | Reagovat

Máš recht, co říkat/psát víc?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama