CSWU hledá nové autory

8. října 2008 v 17:04 | D.V. |  Star Wars
Každý fanoušek Star Wars zajisté slyšel nebo alespoň četl o největším česko-slovenském internetovém serveru pro fandy SW - Czech Star Wars Universe. A právě tento server nyní hledá schopné spoluautory a nadšence, kteří by byli ochotni obětovat trochu toho volného času, a zapojit se do tvorby CSWU. Některé sekce stále hledají své odborníky, chybí pravidelné aktualizace určitých témat, hledá se grafik a designér schopný vytvořit layout pomocí CSS, zkrátka najdete tam od každého trochu. Pokud se tedy chcete na tvorbě stránek podílet, stačí si jen vybrat, co dovedete nebo co vás baví!
Podmínky jsou pouze dvě: oběť nějakého toho volného času, jak už bylo řečeno a začlenění se do kolektivu autorů a autorek CSWU. Vzhledem k tomu, jak dobrá parta tam je, to není zas tak složité.
A navíc, aby vám z toho plynuly nějaké výhody, získáte, zkušenosti a zajímavé kontakty, mail a webový prostor na CSWU, něco málo do životopisu (Annaud prohlásila, že to zabírá, nezbývá, než jí věřit) a tak dále... A - to je snad nejvýznamnější - budete přímo v centru dění a u zdroje novinek všeho druhu ze světa SW a jejich fanoušků!
Taže pokud máte zájem, neváhejte a podívejte se pro více informací sem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KIRAreli KIRAreli | E-mail | Web | 9. července 2018 v 22:52 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling during pregnancy</a>

2 Mirkapabs Mirkapabs | E-mail | Web | 24. července 2018 v 21:16 | Reagovat

Peels help to escape from most age amendments of the skin layer. exfoliation effective at any age, recommended for skin layer of any type. After light exfoliation disappear minor wrinkles, skin becomes smooth, smooth. Recovery – 3 days. deeper peeling beautifully struggles wrinkles (expression, age, affects minor scars, eliminates spots.
Recovery – seven days. Profound peeling conducting in the beauty medical facilities. This is most efficient operation, however requires long term adaptation – up to four weeks.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel>benefits of a chemical peel</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama