CSWU hledá nové autory

8. října 2008 v 17:04 | D.V. |  Star Wars
Každý fanoušek Star Wars zajisté slyšel nebo alespoň četl o největším česko-slovenském internetovém serveru pro fandy SW - Czech Star Wars Universe. A právě tento server nyní hledá schopné spoluautory a nadšence, kteří by byli ochotni obětovat trochu toho volného času, a zapojit se do tvorby CSWU. Některé sekce stále hledají své odborníky, chybí pravidelné aktualizace určitých témat, hledá se grafik a designér schopný vytvořit layout pomocí CSS, zkrátka najdete tam od každého trochu. Pokud se tedy chcete na tvorbě stránek podílet, stačí si jen vybrat, co dovedete nebo co vás baví!
Podmínky jsou pouze dvě: oběť nějakého toho volného času, jak už bylo řečeno a začlenění se do kolektivu autorů a autorek CSWU. Vzhledem k tomu, jak dobrá parta tam je, to není zas tak složité.
A navíc, aby vám z toho plynuly nějaké výhody, získáte, zkušenosti a zajímavé kontakty, mail a webový prostor na CSWU, něco málo do životopisu (Annaud prohlásila, že to zabírá, nezbývá, než jí věřit) a tak dále... A - to je snad nejvýznamnější - budete přímo v centru dění a u zdroje novinek všeho druhu ze světa SW a jejich fanoušků!
Taže pokud máte zájem, neváhejte a podívejte se pro více informací sem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama