Dvě zprávy - jedna špatná a druhá... taky špatná! Nebo obě dobré?

21. října 2008 v 17:59 | D.V. |  My a ti ostatní blázni
Milí internetoví surfaři, ráda bych vám sdělila několik aktualit, příjemných či nepříjemných, to si rozmyslete sami, soudím, že je to dost individuální.
Komplikace se nám opět vloudily do tréninků. Nemesis skončila s boreliózou (snad), ALE její fyzička skončila na smrtící hranici uběhnutí klusem třicet metrů. To znamená, že trénink za těhle okolností by byl dosti... řekněme neproduktivní. Také náš obvyklý tréninkový plac je v háji, to znamená, že už neudeme trénovat tam, kde jsme trénovaly, ALE meče už jsou transportovány do dostupných míst, tudíž se vše schyluje k pořádnému tréninku. To by byla první zpráva. Ještě než si to szihnete přebrat, máte tu druhou.
Již brzy se tady objeví článek, ve kterém budete moci nejen udělat si o nás poměrně jasný a konkrétní obrázek, ale posoudit vývoj Flotily co do jejích členů a kvantity, jak nás postupně ubývalo, ubývalo a ubývalo, až jsme z pěti klesly na tři... Budete zasvěceni do tajů Staré Flotily, Nové čtyřčlenné i momentální trojce (Nemesis, je to trojka s malým T, takže nikdo takový jako to známe z komiksů, ano?). Bude to jakási Flotila v průběhu časum, zkrátka uvidíte to na vlastní oči přímo tady! Tak neváhejte, neboť čas se blíží a pro ty, pro které je to zpráva špatná, je to znamením, aby odtud aspoň na měsíc vypadli a pak radši neprojížděli staré články...
Nezabme se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama