Angína, zápal kosti, borelióza, antiškolus

26. listopadu 2008 v 14:04 | D.V. |  Flotila v civilu
Jak už vypovídá nadpis, mohly bychom díky momentální situaci přejmenovat 2. Epizodu SW na Choroby útočí nebo rovnou Epidemie. Ze všech stran se na nás valí bezpočet virů a baktérií a kdo tomu má odolávat, že?
Já jsem chytila angínu, 14 dní ve škole bude zameškaných, pokud se nedočkám komplikací... třeba zánětu středního ucha, nebo jiného velmi sympatického onemocnění. Nic není vyloučeno, doufejme, že toto mě mine. Nemesis má svojí boreliózu, jak už bylo řečeno, netřeba cokoli k tomu dodávat, jistě tuto zákeřnou nemoc všichni alespoň trochu známe. Společný pak je nám rozhodně antiškolus, neboli virus, který záhadně napadá všechny, kterým se nechce do školy a ti pak zůstávají v důsledku toho doma. Je fakt, že latinsky antischolus by znělo líp, ale takhle je to jednoznačnější a srozumitelnější i nevzdělanější části populace. A zánět kosti? Zánět kosti od blbosti chytá celé lidstvo, zvlášť teda některé lidi. Já ho mám chronicky, někdo zase akutně, jiný na něj má alergii... nevyhneme se mu, nevyhnuly jsme se mu ani my.
Takhle to tedy vypadá se zdravotním a částečně i psychickým stavem Flotily. Vidíte, proč nejsou tréninky (to se ostatně můžete podívat z okna, trénink na sněhu není nejsympatičtější záležitost, zvlášť pak některé rychlé pohyby se mohou šeredně nevyplatit) a proč se jich do Vánoc pravděpodobně už nedočkáte.
Ale v prosinci jde Nemesis na krevní testy, tudíž na jaře už se snad z téhle zdravotní krize nějak vyhrabeme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama