Beautiful snow

30. listopadu 2008 v 19:11 | D.V. |  Flotila v souhře s blogosférou
Přese všechny svoje sliby se Nemesis na všechno vykašlala a žádný design neudělala. A to slibovala, že už ten podzimní bude z její dílny... nikdy nevěřte Sithům. Vlastně Sithům jo, ale těm, co přebíhají ze strany na stranu ne. Však já jí ještě pořádně sjedu...
Ale konec tohoto, jistě jste si všimli, že nám zima začíná, a tak jsem pro jednou nechala kabátek pro Flotilaweb v rukou profesionála. Tento design je opravdu krásný a z toho důvodu tu bude pravděpodobně až do jara, kdy Nemesis zase slíbí, že něco udělá, takže o letních prázdninách se můžete těšit na změnu!
A teď už pár faktů. Tento krásný design laděný do bílé a šedé je jemnou změnou oproti všemu, co tu dosud bylo. Změnou je také to, že není absolutně vůbec laděn do černé (to se historicky stalo jednou a to je ještě diskutabilní, zda se to opravdu počítá, shodou okolností to byl taky profesionálnější design Lyrics to Darkness, někteří tento modrý zázrak možná pamatují).
Název designu: Beautiful snow
Autorka: Issabellkaa
Najdete ji tu.
Trvání: 30. listopadu - nekonečno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 30. listopadu 2008 v 19:32 | Reagovat

No jo, jenže mán všechny inteligentní programy už jen na Šunce a až se provede formátování disku, tak ani tam. A mimochodem, já někdy uváděla rok?;-)

2 Darth Victory Darth Victory | 30. listopadu 2008 v 21:07 | Reagovat

Photoshop jsi vždycky měla i na svym počítači. A rok jsi uváděla a i kdyby ne, tak argumenty tohoto typu na mě skutečně neplatí! Zkrátka neslpnila jsi slib a to pro elfy mého typu není jenom prázdné slovo...

3 Annie Annie | 30. listopadu 2008 v 21:46 | Reagovat

Nepatřím k té grafické elitě, která si poradí bez starých dobrých prográmků, které mám jen na šunce. Photoshop je sice krása, ale pro někoho, kdo k němu nikdy nečetl návod a odrostl na photo editoru a dalších, je platný asi tolik jako dříve zmíněný program, jen s tím, že editor měl v češtině;-)

Ono, po pravdě řečeno, mám v hlavě sice sbírku, co musím v dohledné době splnit, ale tohle zrovna ne.

4 Darth Victory Darth Victory | 4. prosince 2008 v 21:15 | Reagovat

Photoshop je taky v češtině a kdybys jen trochu chtěla, neučit se s ním můžeš... ale já si stáhnu nějaký ten layout vždycky, tak na co se s tím obtěžovat, že... No, chápu to. Piš si dál čísla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama