Již rok funkce Flotilawebu

1. listopadu 2008 v 10:05 | D.V. |  Flotila v souhře s blogosférou
Již přesně jeden rok existuje zmínka v českém internetu o rádoby šermířské skupince, totiž o nás. Nečte to tu moc lidí, nicméně to nám nevadí, ze začátku ostatně vznikl Flotilaweb, dalo by se říci, výhradně pro naše soukromé účely, vlastně to dopadlo tak, že jsem nám založila blog a začaly jsme sdělovat naše zážitky, dojmy a další postřehy z šermu, který se stal naším koníčkem a naší doménou.
A za ten rok jsme trhli pár rekordů. Přes tisíc návštěv, 138 článků (z tho měsíční maximum 24, tento rekord zaznamenal leden 2008), přes padesát komentářů u článku, ačkoli zde raději nebudu uvádět, u kterého, kdo je četl, tomu je jasné, proč jsme i nadále pouze ve třech.
Za ten rok se toho stalo hodně, mnoho se změnilo, ale fungujeme nadále. Stále to tu žije a právě letošní listopad je toho důkazem. Zkrátka rok je rok a je to důkaz, že autor webu má svým čtenářům stále co říci. V tomto případě autorky.
Ptáte se, co vám tenhle článek řekne? Podstatného nic, což ostatně platí i pro celý zbytek webu. Koho by zajímaly nějaké tři bláznivky, brak jako Star Wars nebo potřeštěné máchání klackem? Ano, správně, takovouto hodnotu to tady má. Ale to nám nevadí a držíme se dál.
V zásadě tento článek můžete pochopit jako poděkování těm, kteří sem občas přijdou a jako příslib další funkce Flotilawebu. Vím, že někdo to tu číst bude (viď Nemesis?), takže jsem klidná, i když návštěvnost je tu oproti jiným stránkám žalostně malá. Tak tedy přeji našemu blogu hodně štěstí a našemu spolku taky.
Uzavírám oslavný článek k výročí trvání jednoho roku Flotilawebu, k 1. listopadu 2008, již tradičním mottem, které vystihuje vlastně vše, co si zde můžete přečíst.
Nezabme se!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mišas Mišas | Web | 1. listopadu 2008 v 10:05 | Reagovat

Ahojky jak je ?:-)..

2 Darth Victory Darth Victory | 1. listopadu 2008 v 10:47 | Reagovat

Dobře, proč se ptáš?

3 Annie Annie | 1. listopadu 2008 v 15:41 | Reagovat

Aby ses k ní podívala na blog, zvedla jí návštěvnost a nechala komentář, to je jasné;-)

4 Darth Victory Darth Victory | 1. listopadu 2008 v 17:46 | Reagovat

Já vím, ale chtěla jsem, aby odpověděla ona sama, což už neudělá, protože sem už nepřijde. Ach jak smysluplné chování, že?

5 Annie Annie | 1. listopadu 2008 v 22:32 | Reagovat

Tady je toho tolik spysluplného.. nejen chování různých holšišek a girls při návštěvách jiných blogů.

To jsou ony tak tupé, já geniální nebo jen přehnaně sebevědomá antirealistka, že mám tuhle část (vrstevnické - aneb, jsou tu mladší a jistě  i pár starších) společnosti za stádo hovězího dobytka?

6 Darth Victory Darth Victory | 3. listopadu 2008 v 16:19 | Reagovat

Já je neházím všechny do jednoho pytle, ale drtivou většinu. Ale jak říkám, pohybuji se ve společnosti výrazně starší, kde jednu polovinu tvoří hudebníci, druhou spisovatelé a ten zbytek nadprůměrně inteligentní část lidstva, takže nemůžu soudit:-)

7 Arvejkorny Arvejkorny | 9. listopadu 2008 v 11:18 | Reagovat

Ó...Tady je vidět jak si hrajete na dámy.Občas když na Vaše stránky zavítám a nebo si přečtu nějaký ten komentář,docela koukám.

Neznám nikoho po internetu,tak do "sebe zakoukané"jako jste Vy.Je vidět co si o sobě myslíte...Píšete tedˇcituji:Ony jak tupé,já geniální...atd.,dál pokračovat nemá smysl.Další věc na co jsem přišel je,že si vy dvě slepice myslíte o sobě šíleně moc.....Hudebníci,spisovatelé..to také není dobře být obklopen samými intelektuálními lidmi,jelikož pak je vidět Váš vztah k ostatním.Dle Vašich názorů-méně cení lidé (neinteligentní,hloupí ...)Ale uvědomte si jedno,tak jak se Vy dvě chováte a píšete komentáře....tak se ZACHOVÁ OPRAVDU JEN BLBEC.

P.S.-Proto se nedivte,že sem lidé přestali chodit...

Zdar,toto byla moje poslední návštěva na Vašich stránkách-Hodně jste dámy klesly.

S pozdravem Arvejkorny

8 Annie Annie | 9. listopadu 2008 v 13:07 | Reagovat

Ano, z každého článku či komentáře lze vyseknout nějakou část, aby seděla k libovolné myšlence - třeba takové, co s originálem nemá co dělat, vůči němu nějak posunutou či přesně opačnou. Ony mají pro sebe svůj svět stejně jako já, vzájemně se nechápeme(a nechceme chápat) a máme na sebe - podtrženo sečteno - podobné názory.

Já se mám v některých ohledech za absurdní, klidně můžu na druhé jiné působit jako arogantní a blbá - je mi to jedno. Možná i proto, že o současnou společnost příliš nestojím a nečekám od ní odlišný přístup - ne že by to tu nebylo psané.

Je to smutné, ale já si na tohle nehraju, tímhle jsem. Teď nemám na mysli intelektuála, ale člověka odtrženého od rality a s již  uvedeným vztahem k ostatním lidem.. Nejsmutnější je, že mi to nevadí a nic s tím nedělám.

PS: na návštěvnosti mi nezáleží, pokud by šel dát vstup na stránky na heslo - podle mého, proč ne. Že jsem přes čísla, neodpustím si jednu věc - i jedna cifra zmůže docela dost. Například sebere rozloučení Zdar, Adi tu neotřesitelnou jistotu.

Ještě jedna zpráva na konec - díky za komentář. Třebaže jiný názor, úroveň opět trochu stoupla.

9 Darth Victory Darth Victory | 10. listopadu 2008 v 17:05 | Reagovat

Nevím, jestli odpovídat má smysl, když sem ta podivná přezdívka zavítala naposled. Schválně kdybych to smazala, jestli by se sem zas někdo takový přišel ukázat, aby ze mě udělal vola...

Nemá smysl pokračovat v začaté větě. Proč? Protože pak by vyšel na světlo její skutečný smysl, který je takto upraven do tobě přijatelné podoby.

Netvrdím o sobě, že nejsem arogantní, ale co je moc, to je moc, taková krásná hra a on ji takhle zničí... no nic, tady nejsou místa na fóry, že?

Neříkej mi, že ty nejsi aspoň trochu kritická (změna přezdívky ti nepomůže) k dnešní společnosti a že jsi nikdy neslyšela slova jako satira, ironie, hyperbola?

Myslím, že mě tohle opravdu štvát nebude, protože někdo, kdo píše o ostatních, že jsou blbci a přitom nedá na sebe žádný kontakt mi za to nestojí.

A návštěvnost neklesla, návštěvnost tu nikdy velká nebyla.

A Dieu, je vraiment commence te detester mais je m'amuse trés bien!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama