Leden 2009

Zima je, zima je..

9. ledna 2009 v 22:20 | Annie
.. a s ní i mrtvolný klid na flotilawebu; zima, po kterém nemusí nastat jaro. Já mám čerstvě potvrzenou druhou fázi boreliózy, spekuluje se o neuroborelióze a dlouhodobějším pobytu v nemocnici. Beru léky, je mi mizerně a (mimo jiné) z nedostatku jiných podnětů se věnuji účetnictví, pokud se půl dne nedívám z okna na zasněžený teploměr a neprolétne mi hlavou myšlenka, co bude s flotilawebem.
Nejsme maniaci, kteří trénují zima nezima, případně mají k dispozici prostory chráněné před nepřízní počasí. Nezakládáme si na tom jako na středu života; avšak tréninkový plac usnul dávno před tím, než na něj padla první vločka sněhu zimy uzavírající tento, vlastně již minulý rok.
Chce se mi říct, že s jarem ledový krov roztaje a všechno se vrátí do starých kolejí. Chce se mi říct, že se přes zimu uzdravím a na jaře vynahradím svému singlu celý promarněný podzim. Jediné, co říct můžu; totiž, že vše záleží na doktorech a našich zájmech. Ani minerálka nebude navždy perlivá; kolik té šílenosti odešlo z časem, prozradí jaro.
Flotilaweb upadl do hibernace. Zda-li se probudí, ukáže čas.